Bardak Altlığı ve Bardak Kapağı

Otellerde, restoranlarda, kafelerde, kurumlarda, bar, seminer, kongre merkezi ve benzeri mekanlarda kullanılan pratik kağıt pazarlama ve hijyen ürünleridir.

Markanızı tasvir eden ve müşterilerinize değer verdiğinizi gösteren benzersiz, bireysel olarak uyarlanmış bir imaj sunar. Hijyen standartlarına bağlılığınızı göstermek için tasarlanmıştır. Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir.

Karton bardak kapakları;  özellikle sosyal ortamlarda olduğunuzda, hava yoluyla doğan mikropların ve virüslerin yayılmasını durdurmak için mükemmel bir çözümdür. Firmalar için toplantı salonlarında yan yana oturan personelin önünde bir bardak su veya içecek ile toplantılar yapılmaktadır. İçecek koruyucumuz, içeceğimize istenmeyen mikropları veya virüslerin girmesini önleyecektir

Baskılı bardak kapaklarımız Amerikan bristol kağıttan, film baskı ve özel kalıp makinalarımızda üretilmektedir. Kağıt bardak kapakları, mekanlarınıza sunumlarınız için eşsiz bir hijyen, sağlık ve imaj sunar. Havadaki partikül, virüs, bakteri diğer patojenlerin bardak ve kadeh içindeki sıvıya sızmasını engellemektedir. Butik kartonlarımız 230 gr Amerikan bristol kağıttır. Kalıp ölçülerimiz ise; 52-59-62-69-72-75-82-85 mm bıçak kalıp ölçülerimizdir.

Baskı: 1-4 Renk Baskı – Gofre ve Varak Yaldız Mat ve parlak seçenekleri bulunmaktadır.

Minimum sipariş; 10.000 Ad 7-12 iş günü termin süresi

Kağıt Sanatçıları…

Bardak altlığı ise; mekanlarınız da prestij ve hijyenin en güzel reklam ürünü, sunum ve ikramlarınız olan içeceklerinizin; dole bardak altlığı, toptan bardak altlığı, bardak altlığı, kağıt bardak altlığı, çay bardağı altlığı, kahve fincanı altlığı, baskılı bardak altlığı, baskılı dole, baskılı bardak, promosyon bardak altlığı, baskılı bardak fiyatları, pe lamineli özel baskılı, cam bardak altlığı, su bardağı altlığı, şarap kadehi altlığı, bira bardağı altlığı için %100 selüloz kağıttan 5-6 kat veya lamineli katlı, emprime karton çeşitlerin de; baskılı bardak altlığı; baskılı kağıt bardak altlığı; promosyon kağıt bardak altlığı, emprime sıvı emici karton bardak altlığı; emprime sıvı emici karton bardak altlığı ürünlerini logolu ve logosuz olmak üzere imalatını yapmaktayız.

Kağıt bardak altlığı, karton bardak altlığı; sıvı emme özelliği yumuşak dokusu ve reklam amaçlı bastığımız logonuzla sunumlarınızı zarafete ve prestije dönüştürür. Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir. Süper emici özelliği, pürüzsüz beyazlığı ve yumuşak dokusu ile sunumlarınıza zarafet, şıklık ve hijyen katar.​ Ürünlerimiz; 122 gr bobinden birbiri üstüne geçmiş, tutkallı ve lamineli (PE ) olarak yada sadece kat kat tutkalsız laminesiz (PE) olarak özel kalıp ve baskı makinaların da üretilir.​ 80 mm – 90 mm – 120 mm çap 5-1 PE ( Lamineli ), 6 kat özellikli kalıplarımız bulunmaktadır.

Baskılı Bardak Altlığı Fiyatları Fiyat Teklifi Alın

Dole üzerine istenilen baskı yapılabildiği için ve müşterinin doğrudan önüne gittiğinden dolayı son yıllarda oldukça kullanılmaktadır. Özellikle hızlı tüketimin çok olduğu cafe, restoran, otel ve barlarda kullanılmaktadır.

Bardak Altlığı promosyon grubunda en ekonomik ve etkili bir ürün grubudur. Ürün grubudur diyoruz çünkü kendi içinde bir çok çeşit bulunmaktadır. Başlıca promosyon ürünü olan bardak altlığı çeşitleri kauçuk bardak altlığı, karton bardak altı, plastik bardak altlığı, mantar bardak altlığı, kağıt bardak altlığı ve deri bardak altlığı olarak bir çok çeşit firmamız tarafından imalatı yapılmaktadır.

Minimum Sipariş: 10.000 Adet / Teslimat Süresi: 7- 12 İş Günü

Baskılı Bardak Altlığı logonuzun vektörel çizim dosyasını adobe illustrator (ai), aldus freehand (fh), corel draw (cdr) veya PDF olarak kullanılan renklerin pantone kodlarıyla birlikte göndermeniz baskı öncesi çalışmayı onayınıza sunup üretim planımıza almamız için yeterli olacaktır. Termin süresi işin onaylanmasından sonraki 7-12 iş gününüdür.