Bardak Altlığı Fiyatları

BARDAK ALTLIĞI

1-2 RENK %100 SELÜLOZ M2 128 Gr

80 mm – 6 kat : 0.21₺

80 mm – 5+1 PE: 0.24₺

90 mm – 6 kat : 0.25₺

90 mm – 5+1 PE : 0.27₺

Asb Ambalaj, mekanlarınız da prestij ve hijyenin en güzel reklam ürünü, sunum ve ikramlarınız olan içeceklerinizin; dole bardak altlığı, toptan bardak altlığı, bardak altlığı, kağıt bardak altlığı, çay bardağı altlığı, kahve fincanı altlığı, baskılı bardak altlığı, baskılı dole, baskılı bardak, promosyon bardak altlığı, baskılı bardak fiyatları, pe lamineli özel baskılı, cam bardak altlığı, su bardağı altlığı, şarap kadehi altlığı, bira bardağı altlığı için %100 selüloz kağıttan 5-6 kat veya lamineli katlı, emprime karton çeşitlerin de; baskılı bardak altlığı; baskılı kağıt bardak altlığı; promosyon kağıt bardak altlığı, emprime sıvı emici karton bardak altlığı; emprime sıvı emici karton bardak altlığı ürünlerini logolu ve logosuz olmak üzere imalatını yapmaktayız.

Kağıt bardak altlığı, karton bardak altlığı; sıvı emme özelliği yumuşak dokusu ve reklam amaçlı bastığımız logonuzla sunumlarınızı zarafete ve prestije dönüştürür.

Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir. Süper emici özelliği, pürüzsüz beyazlığı ve yumuşak dokusu ile sunumlarınıza zarafet, şıklık ve hijyen katar.​ Ürünlerimiz; 122 gr bobinden birbiri üstüne geçmiş, tutkallı ve lamineli (PE ) olarak yada sadece kat kat tutkalsız laminesiz (PE) olarak özel kalıp ve baskı makinaların da üretilir.​ 80 mm – 90 mm – 120 mm çap 5-1 PE ( Lamineli ), 6 kat özellikli kalıplarımız bulunmaktadır.

Baskılı Bardak Altlığı Fiyatları Fiyat Teklifi Alın

Dole üzerine istenilen baskı yapılabildiği için ve müşterinin doğrudan önüne gittiğinden dolayı son yıllarda oldukça kullanılmaktadır. Özellikle hızlı tüketimin çok olduğu cafe, restoran, otel ve barlarda kullanılmaktadır.

Bardak Altlığı promosyon grubunda en ekonomik ve etkili bir ürün grubudur. Ürün grubudur diyoruz çünkü kendi içinde bir çok çeşit bulunmaktadır. Başlıca promosyon ürünü olan bardak altlığı çeşitleri kauçuk bardak altlığı, karton bardak altı, plastik bardak altlığı, mantar bardak altlığı, kağıt bardak altlığı ve deri bardak altlığı olarak bir çok çeşit firmamız tarafından imalatı yapılmaktadır.

Minimum Sipariş: 10.000 Adet

Teslimat Süresi: 7- 12 İş Günü

Baskılı Bardak Altlığı logonuzun vektörel çizim dosyasını adobe illustrator (ai), aldus freehand (fh), corel draw (cdr) veya PDF olarak kullanılan renklerin pantone kodlarıyla birlikte göndermeniz baskı öncesi çalışmayı onayınıza sunup üretim planımıza almamız için yeterli olacaktır. Termin süresi işin onaylanmasından sonraki 7-12 iş gününüdür.

Dilerseniz baskılı bardak altlığı ve bardak kapağı örneklerimizi adresinize gönderebiliriz. Tüm baskılı tek kullanımlık ürün ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler Asb Ambalaj’da baskılı tek kullanımlık ürün ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler Asb Ambalaj’da

Aklınızda soru mu var? Lütfen bizimle Whatsapp Canlı Yardım‘dan iletişime geçin