Baskılı Bardak Kapağı Fiyatları

Otellerde, restoranlarda, kafelerde, kurumlarda, bar, seminer, kongre merkezi ve benzeri mekanlarda kullanılan pratik pazarlama aracıdır.

Markanızı tasvir eden ve müşterilerinize değer verdiğinizi gösteren benzersiz, bireysel olarak uyarlanmış bir imaj sunar. Hijyen standartlarına bağlılığınızı göstermek için tasarlanmıştır.

Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir.

Özellikle sosyal ortamlarda olduğunuzda, hava yoluyla doğan mikropların ve virüslerin yayılmasını durdurmak için mükemmel bir çözümdür.

Firmalar için toplantı salonlarında yan yana oturan personelin önünde bir bardak su veya içecek ile toplantılar yapılmaktadır. İçecek koruyucumuz, içeceğimize istenmeyen mikropları veya virüslerin girmesini önleyecektir

Baskılı bardak kapaklarımız Amerikan bristol kağıttan, film baskı ve özel kalıp makinalarımızda üretilmektedir. 

Kağıt bardak kapakları, mekanlarınıza sunumlarınız için eşsiz bir hijyen, sağlık ve imaj sunar. Havadaki partikül, virüs, bakteri diğer patojenlerin bardak ve kadeh içindeki sıvıya sızmasını engellemektedir. Butik kartonlarımız 230 gr Amerikan bristol kağıttır. Kalıp ölçülerimiz ise; 52-59-62-69-72-75-82-85 mm bıçak kalıp ölçülerimizdir.

Baskı: 1-4 Renk Baskı – Gofre ve Varak Yaldız Mat ve parlak seçenekleri bulunmaktadır.

Minimum sipariş; 10.000 Ad 7-12 iş günü termin süresi

Kağıt Sanatçıları…