Cam Bardak Altlığı

Mekanlarınız da prestij ve hijyenin en güzel reklam ürünü, sunum ve ikramlarınız olan içeceklerinizin; çay bardağı altlığı, kahve fincanı altlığı, cam bardak altlığı, su bardağı altlığı, şarap kadehi altlığı, bira bardağı altlığı için %100 selüloz kağıttan 5-6 kat veya lamineli katlı, emprime karton çeşitlerin de; baskılı bardak altlığı; baskılı kağıt bardak altlığı; promosyon kağıt bardak altlığı, emprime sıvı emici karton bardak altlığı; emprime sıvı emici karton bardak altlığı ürünlerini logolu ve logosuz olmak üzere imalatını yapmaktayız.

Kağıt bardak altlığı, karton bardak altlığı; sıvı emme özelliği yumuşak dokusu ve reklam amaçlı bastığımız logonuzla sunumlarınızı zarafete ve prestije dönüştürür.

Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir. Süper emici özelliği, pürüzsüz beyazlığı ve yumuşak dokusu ile sunumlarınıza zarafet, şıklık ve hijyen katar.​ Ürünlerimiz; m2 122 gr bobinden birbiri üstüne geçmiş, tutkallı ve lamineli (PE ) olarak yada sadece kat kat tutkalsız laminesiz (PE) olarak özel kalıp ve baskı makinaların da üretilir.​ 80 mm – 90 mm – 120 mm çap 5-1 PE ( Lamineli ), 6 kat özellikli kalıplarımız bulunmaktadır.

Baskılı bardak altlıklarımız %100 selüloz kağıttan, film baskı ve özel kalıp makinalarımızda üretilmektedir. 

Baskı: 1-2 renk baskı – gofre ve varak yaldız mat ve parlak seçenekleri bulunmaktadır.

Minimum sipariş; 10.000 Ad 7-12 iş günü termin süresi

Kağıt Sanatçıları…