bardak kapağı

Logolu Bardak Kapağı

BARDAK KAPAĞI BİRİM FİYATLARI

1-2 RENK A.BRİSTOL M2 230 Gr

52-59-62 mm çap : 0.48₺

72-75 mm çap : 0.50₺

80-83 mm çap : 0.53₺

17 yıllık tecrübemiz, imalatçı olmamızdan kaynaklanan hızlı servis imkanlarımız ve uygun fiyatlarımızla sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız. Cam bardak kapakları, son derece koruyucu hijyen ve içecek endüstrisi için markaların reklamını yapmak için uygun maliyetli bir yoldur. Baskılı Bardak Kapağı, otellerde, restoranlarda, kafelerde, kurumlarda, bar, seminer, kongre merkezi ve benzeri mekanlarda kullanılan pratik pazarlama aracıdır. Markanızı tasvir eden ve müşterilerinize değer verdiğinizi gösteren benzersiz, bireysel olarak uyarlanmış bir imaj sunar.

Kağıt bardak kapağı, kağıt, karton bardak kapağı, otel bardak kapağı, olarak adlandırılan ürünlerimiz; hijyen standartlarına bağlılığınızı göstermek için tasarlanmıştır. Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir. Özellikle sosyal ortamlarda olduğunuzda, hava yoluyla doğan mikropların ve virüslerin yayılmasını durdurmak için mükemmel bir çözümdür. Cam bardak kapağı, firmalar için toplantı salonlarında yan yana oturan insanların önünde bir bardak su veya içecek ile toplantılar yapıldığında yada otel odalarında, barlarda, cafe, restaurantlar da su bardaklarının üzerine içecek koruyucu, içeceğe istenmeyen mikropları veya virüslerin girmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Baskılı bardak kapaklarımız Amerikan Bristol kağıttan, film baskı ve özel kalıp makinalarımızda üretilmektedir.  Kağıt bardak kapakları, mekanlarınıza sunumlarınız için eşsiz bir hijyen, sağlık ve imaj sunar. Havadaki partikül, virüs, bakteri diğer patojenlerin bardak ve kadeh içindeki sıvıya sızmasını engellemektedir. Çok yönlü ve pratiktir. Sunumlarınızda misafirlerinize verdiğiniz önemi artırır ve marka değerinizin artmasında ekonomik ve etkilidir.

Butik kartonlarımız m2 230 gr Amerikan Bristol kağıttır. Kalıp ölçülerimiz ise; 52-59-62-69-72-75-82-85 mm bıçak kalıp ölçülerimizdir. Bardak kapakları imalatında isteğinize göre özel türde bir kağıt kullanabiliriz.

Minimum sipariş; 5.000 Ad 7-12 iş günü termin süresi

Kağıt Sanatçıları…